Ваш кошик порожній


Розрахунок вартості продукції

Для оперативності підрахунку вартості продукції Ви можете відправити нам запит. Наші співробітники зв'яжуться з Вами і нададуть вичерпну інформацію щодо ціни і технічних особливостей відповідної продукції.


Інструкція оформлення запиту


Тип упаковки

Перелік та опис всіх типів упаковки дивіться в розділі "Упаковка".

Тип плівки (матеріал)

Поліпропілен СРР - неорієнтований поліпропілен, надзвичайно прозорий, блискучий та має здатність розтягуватись.
Поліпропілен ВОРР (звичайний) - орієнтований поліпропілен, надзвичайно прозорий, блискучий не тягнеться. Є підвиди поліпропілену ВОРР - перлинний та металізований.
Поліетилен HDPE - низький тиск, широко використовується для упаковки. Головна перевага мала товщина та висока міцність. запорука невеликої ціни. Особлива ознака - шелестить.
Поліетилен LDPE - високий тиск, широко використовується для упаковки як рулонний матеріал (термозбіжна плівка). Головна перевага тянучість, приємний на дотик. Не шелестить.
Ламінація - склеювання декількох видів плівок в одну багатошарову плівку у різних варіантах. Також плівку ламінують для більшої міцності, для неможливості пошкодження малюнку, проникання світла, герметичності.

Товщина матеріалу

Поліпропілен СРР - від 20 мкр. до 80 мкр.
Поліпропілен ВОРР - від 15 мкр. до 40 мкр.
Поліетилен HDPE - від 5 мкр. до 150 мкр. (150 мкр. плівка схожа на твердіючу пластмасу).
Поліетилен LDPE - від 25 мкр. до 300 мкр. (300 мкр. - це умовно мішки для фасування цементу).

Друк (нанесення малюнку)

При наявності друку вказується кількість кольорів малюнка, надається оригінал-макет створений в графічній програмі. Якщо продукція відвантажується в рулонах, то потрібно знати максимальний діаметр рулону, ширину плівки, та крок друку.

Тираж

Тираж - це кількість в штуках або вага в кілограмах.

Важливо!

Якщо у вас виникли питання щодо параметрів розрахунку, зателефонуйте нам і наші спеціалісти вас проконсультують.Параметри розрахунку
Контактна інформація

* обов'язкові для заповнення поля відмічені зіркою